Mimo, że odpadła robi karierę – Magda Roman

05 grudnia 2011r. | Drukuj

Magda Roman z Lęborka została twarzą kolekcji Glamour Collection by Mohito. Mimo, że odpadła z programu Top Model, jej najnowsza sesja zdjęciowa pojawiła się właśnie w magazynie Glamour. Robi prawdziwą karierę modelki.

fot. TVN/Top Model

Modelki, które w tym tygodniu walczyć będą w finale TVN-owskiego Top Model, mogą tylko pozazdrościć Magdzie Roman. Lęborczanka jest bowiem prawdziwą zwyciężczynią tego programu, mimo, że dawno z niego odpadła. Magda odmówiła wówczas udziału w rozbieranej sesji w programie, więc musiała odejść. Wkrótce jednak zaczęła pracować w branży, a teraz odnosi pierwsze sukcesy. Ostatnio została twarzą kolekcji Glamour Collection by Mohito. Jej sesja fotograficzna, która promuje kolekcję,  pojawiła się w słynnym magazynie Glamour.

Sama Magda mówi, że jest bardzo zaskoczona zamieszaniem wokół niej. – Nie spodziewałam się, że będę zapraszana na tyle sesji. Na razie jest naprawdę nieźle – mówi modelka z Lęborka. Magda Roman wzięła również udział w sesji Marcina Tyszki. Tam wcieliła się w rolę kobiety mieszkającej w Nowym Jorku lat 70-tych. Zdjęcia zobaczymy wkrótce w  magazynie „Viva! Moda”.


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz