Tragedia na granicy Gdyni i Rumi. 2 osoby nie żyją

04 grudnia 2011r. | Drukuj

Dwie osoby zginęły, a dwie zostały ciężko ranne w wypadku samochodu, do którego doszło poprzedniej nocy w Gdyni. Wszystkie ofiary to mieszkańcy powiatu lęborskiego.

fot. internauta BMcW

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotę ok. godziny 1.00 w nocy na ul. Morskiej w Gdyni. Na mokrej nawierzchni jadący w kierunku Rumi vw golf wpadł w poślizg, wjechał na barierki rozdzielające pasy ruchu, po czym przewrócił się na dach. Sunąc na dachu uderzył z ogromną siłą w słup trakcji trolejbusowej. Dwie osoby zginęły, a dwie walczą o życie. Zdjęcia z wypadku zamieścił w sieci internauta  BMcW – reporter Kontaktu TVN24. Nie żyje dwóch mężczyzn (na miejscu zginął kierowca, a w szpitalu zmarł pasażer). W szpitalu przebywają jeszcze dwie ranne kobiety – potwierdził  dyżurny policji. Kierowca i pasażer w wieku 20 lat pochodzili z Janowic zaś pasażerki w wieku 18 i 19 lat to mieszkanki Łebienia.

fot. internauta BMcW

Gdyńska policja bada przyczyny wypadku. Najprawdopodobniej była nią nieostrożna i zbyt szybka jazda na mokrej nawierzchni.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz