Hiszpania, Włochy, Irlandia, Chorwacja – w Gdańsku!

02 grudnia 2011r. | Drukuj

Podczas Euro 2012 w Gdańsku zagrają drużyny Hiszpanii, Włoch, Irlandii i Chorwacji.  Wielką trakcją grupy C będą mecze  mistrzów świata i Europy!

fot. PGE Arena

Znamy już wszystkie grupy drużyn, które zagrają w Mistrzostwach Europy w piłce nożnej. Losowanie odbyło się w piatem wieczorem Kijowie. Polska znalazła się w najsłabszej grupie – z Grecją, Czechami i Rosją. Jednak żaden z tych meczów nie odbędzie wsię w Gdańsku. Na stadionie PGE Arena zagrają: Hiszpania, czyli aktualny mistrz świata i Europy oraz  Włosi, Irlandia i Chorwacja. Dla Trójmiasta to jednak wymarzona grupa – przecież przyjadą do nas największe gwiazdy futbolu:  przyjadą Xavi, Andres Iniesta, Carles Puyol, Iker Casillas, Sergio Ramos, David Villa czy Gerard Pique.

Pierwsze spotkanie – Hiszpanów z Włochami, odbędzie się w Gdańsku 10 czerwca o godz. 18. Mecz Hiszpania – Irlandia odbędzie się 14 czerwca o godz. 20.45. A spotkanie Hiszpania – Chorwacja 18 czerwca, także o godz. 20.45. Na PGE Arenie odbędzie się też jeden z ćwierćfinałów, w którym zagrają zwycięzca grupy B z drugą drużyną grupy A.

Grupa A: Polska, Grecja, Rosja, Czechy.

Grupa B: Holandia, Dania, Niemcy, Portugalia.

Grupa C: Hiszpania, Włochy, Irlandia, Chorwacja.

Grupa D: Ukraina, Szwecja, Francja, Anglia.

fot. PGE Arena: Dla Polaków losowanie było bardzo szczęśliwe


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz