II edycja X Factor – szukają talentów w Gdańsku

02 grudnia 2011r. | Drukuj

Pierwszy precasting do drugiej edycji programu X Factor już 2-go grudnia w Gdańsku, w Hotelu Mercure Hevelius. Telewizyjne muzyczne show szuka talentów wokalnych. I edycję X Factor wygrał Gienek Loska.

www.tvn.pl

Tegoroczne X Factor wygrał Gienek Loska. 2. miejsce zajął Michał Szpak, a zaraz za nim na 3. miejscu była Ada Szulc. Gienek Loska pięć miesięcy po zwycięstwie wydał swój pierwszy album „Hazardzista”. Michał Szpak podpisał w lipcu kontrakt z wytwórnią Universal Music Polska i szykuje materiał na debiutancki album, sponsorem płyty jest firma Drutex z Bytowa. Płyta trzeciej finalistki X Factor, Ady Szulc powstaje pod okiem dyrygenta Tomasza Szymusia, wokalistka ma nadzieje, że płyta ukarze się w sklepach już na święta. Ada wystąpiła również w teledysku do tytułowej piosenki promującej film „Big Love”.

Szansa na karierę dla kolejnych uczestników otwiera się w Gdańsku. Przesłuchania od godziny 10:00 do godziny 20:00. W precastingach mogą wziąć udział soliści w wieku powyżej 16 lat (rok urodzenia 1995) i grupy wokalne (duety, tercety ect.).


Opublikowano w: TrójmiastoWiadomości
Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz