Nowy komendant policji w Łebie [WIDEO]

01 grudnia 2011r. | Drukuj

Nadkomisarz Marek Kwaśniak został nowym komendantem Komisariatu Policji w Łebie. Uroczyste przekazanie dowództwa odbyło się w czwartek przy udziale władz miasta oraz pracowników jednostki.

fot KPP Lębork

Nowy Komendant ma 50 lat i jest policjantem od 1991 roku. Swoją przygodę z policją rozpoczął od służby patrolowej poprzez wydział dochodzeniowo-śledczy, a od 2006 roku do wczoraj obejmował stanowisko kierownicze w lęborskiej komendzie jako kierownik Zespołu do Spraw Walki z Przestępczością Gospodarczą. Nowy komendant posiada wykształcenie wyższe, a szlify oficerskie zdobył w roku 1998 kończąc Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie.

Zmiana na stanowisku szefa policji w Łebie była konieczna z uwagi na długą nieobecność spowodowaną chorobą poprzedniego komendanta kom. Jacka Krauza. Kandydatura nadkom. Marka Kwaśniaka została wyłoniona w wyniku konkursu ogłoszonego przez Komendę Wojewódzką Policji w Gdańsku.

W łebskim komisariacie zmienił się również kierownik Ogniwa Prewencji. Funkcję tą będzie pełnił asp. Marek Baranowski, a dotychczasowy kierownik – podkom. Bartosz Budkowski zastąpi nadkom. Marka Kwaśniaka w Zespole ds. Walki z Przestępczością Gospodarczą.

[youtube_sc url=http://www.youtube.com/watch?v=UjzsJiLq5GQ]


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz