Inauguracja akcji „Szlachetna Paczka” w Wicku

01 grudnia 2011r. | Drukuj

Dzisiaj wieczorem w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wicku odbędzie się koncert promujący akcję  „Szlachetna paczka”. W programie występy lokalnych talentów, wspólne śpiewanie i kiermasz stroików świątecznych.

mat. prasowe

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wicku koordynuję akcję na swoim terenie podobnie jak w ubiegłym roku. Wtedy udało się pomóc 31 najbiedniejszym rodzinom z gminy. Początek czwartkowej inauguracji o godzinie 17.

– W ramach SZLACHETNEJ PACZKI docieramy z pomocą do rodzin najbardziej potrzebujących, takich, które nie mają postawy roszczeniowej, których bieda jest ukryta -mówią organizatorzy. – W szczególności docieramy do rodzin wielodzietnych, niepełnych, z chorymi lub niepełnosprawnymi dziećmi lub członkami rodziny, osób starszych i samotnych, rodzin, których dotknęło nieszczęście oraz takich, których bieda jest niezawiniona.

Aby przyłączyć się do akcji, wystarczy odwiedzić stronę www.szlachetnapaczka.pl i przeczytać instrukcje w jaki sposób pomóc osobom potrzebującym.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz