Nauczycielka zleciła pobicie ucznia?

29 listopada 2011r. | Drukuj

W lęborskim gimnazjum znowu miało dojść do nieprawdopodobnych zdarzeń. Po tym jak kilka dni temu 13-latka zaatakowała uczniów żyletką, teraz mąż nauczycielki jest podejrzany o pobicie gimnazjalisty.

fot. Gimnazjum nr 1 w Lęborku

Mąż jednej z nauczycielek miał pobić 15-letniego gimnazjalistę w szkole po lekcjach. Kobieta podejrzewała ucznia, że ten porysował jej samochód. Szkoła nie chce udzielać jakichkolwiek informacji na ten temat i nie wpuszcza dziennikarzy. Tymczasem o sprawie głośno jest w całym mieście. Sami uczniowie mówią o wprowadzeniu niemalże stanu wyjątkowego w gimnazjum. Ciągle odbywają się spotkania z nauczycielami i rodzicami. Kuratorium Oświaty w Gdańsku zapowiedziało na dziś (wtorek) kontrolę placówki. Zawiadomienie o domniemanym pobiciu ucznia także wpłynęło do komendy policji, co potwierdza oficer prasowy Daniel Pańczyszyn. – Najpierw przesłuchamy świadków, a to pozwoli nam ustalić przebieg zdarzenia – mówi policjant.

Co ważne, do zdarzenia doszło w tym samym gimnazjum Gimnazjum nr 1 w Lęborku, w którym  kilka dni temu 13-letnia uczennica pierwszej klasy zaatakowała swoich kolegów żyletką. Zraniła cztery osoby, pozostałym zniszczyła ubranie.


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz