Wpadł, bo wysyłał anaboliki w paczkach

25 listopada 2011r. | Drukuj

Ponad 1200 sztuk nielegalnych środków anabolicznych wykryli policjanci i celnicy w przesyłce wysłanej przez mieszkańca Lęborka. Kolejne specyfiki znaleziono w mieszkaniu 28-latka, który prowadził sprzedaż internetową.

fot. Policja Lębork

Na ślad nielegalnego procederu policjanci z Lęborka wpadli dzięki współpracy z policjantami z Pruszcza Gdańskiego oraz funkcjonariuszami  Izby Celnej z Gdyni, którzy zabezpieczyli przesyłkę zawierającą anaboliki wysłane z Lęborka. Nielegalne tabletki, zastrzyki i innego rodzaju środki farmaceutyczne znajdowały się w mieszkaniu lęborczanina. Jak wstępnie ustalono, 28 latek prowadził sprzedaż nielegalnych specyfików przez internet.

Sprawa prowadzona jest pod nadzorem lęborskiej Prokuratury, a policjanci pracujący przy niej zapowiadają, że sprawca jest rozwojowa i trwają ustalenia z portalami aukcyjnymi oraz Pocztą Polska i firmami kurierskimi mające na celu ukazać skalę procederu. Za posiadanie i sprzedaż środków farmaceutycznych bez wymaganych zezwoleń może grozić  nawet do 2 lat  pozbawienia wolności.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz