Nietrzeźwy kierowca lęborskiego PKSu

24 listopada 2011r. | Drukuj

Pasażerowie jednego z autobusów w okolicy Lęborka podejrzewali, że prowadzący jest nietrzeźwy, więc wezwali policję. Okazało się, że miał w organizmie 0,35 promila alkoholu i nie może kontynuować jazdy. Jedna z kobiet miała pretensje do policji o przedłużanie podróży.

fot. garnek.pl

Patrol lęborskiej drogówki zatrzymał liniowy autobus PKS-u wczoraj około godziny 15 w Nowej Wsi Lęborskiej. Jechało nim kilkanaście osób, które po policyjnej kontroli musiały czekać na nowego kierowcę. Policjantów zszokowała postawa jednej z pasażerek jadącej z kilkuletnim dzieckiem, która miała pretensje o to, że policjanci nie dopuścili kierowcy w takim stanie do dalszej jazdy.

Sprawa 47 letniego kierowcy autobusu, przewożącego ludzi, w stanie po użyciu alkoholu trafi do sądu. Za jazdę w takim stanie kodeks wykroczeń przewiduje karę grzywny lub ograniczenia wolności.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]gazetakaszubska.pl


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz