Kolejny akt wandalizmu, czy przypadek?

23 listopada 2011r. | Drukuj

Tym razem zniszczeniu uległa jedna z szyb w gablocie zabytkowej drabiny w Wejherowie. Zbitą szybę zauważyła Straż Miejska  w poniedziałek przed północą.

www.wejherowo.pl

Nie wiadomo jeszcze co było przyczyną rozbicia szyby. Nie wyklucza się celowego rozbicia ściany witryny, nie mniej jednak jak mówi Zenon Hinca, zastępca komendanta Straży Miejskiej – Jednoznacznie nie można powiedzieć, czy mieliśmy do czynienia w tym przypadku z aktem wandalizmu. Trudno stwierdzić, co było przyczyną pęknięcia szyby. W tej sprawie prowadzone są czynności wyjaśniające. Na miejscu nie znaleziono wewnątrz, ani na zewnątrz pawilonu kamienia czy jakiegoś narzędzia, którym zostałaby ta szyba wybita. Przypominamy, że parę dni wcześniej, z piątku na sobotę zniszczeniu uległy elementy Parku Miejskiego w Wejherowie. Osobę za to odpowiedzialną złapano.

Czytaj także: Zdewastowali miejski park >>

 

www.wejherowo.pl

Gabloty z ekspozycją zabytkowej drabiny strażackiej znajduje się przy ul. 3 Maja w Wejherowie.


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz