W ciągu tygodnia zatrzymali go trzy razy

23 listopada 2011r. | Drukuj

W nocy z wtorku na środę lęborscy policjanci zatrzymali dwóch pijanych kierowców. Jeden z nich wpadł po raz trzeci w ciągu tygodnia! Za tak beztroskie podejście do kierowania autem, sąd prawdopodobnie zamknie go w areszcie.

fot. KPP Lębork

Pierwszy z nich to 45 letni mieszkaniec Lęborka, który jechał dostawczym volkswagenem mając w organizmie 3 promile alkoholu bez prawa jazdy. Drugi zatrzymany to 25 latek, który miał w organizmie prawie promil alkoholu. Upodobał sobie jazdę pod wpływem alkoholu, gdyż to już jego trzecie zatrzymanie po pijanemu za kierownicą w ciągu tygodnia. Ten sam mężczyzna w sobotę uciekał po pijanemu przed policjantami, kradzionym vw golfem. Tym razem również prowadził vw golfa ale samochód nie był kradziony.

W obydwu przypadkach za jazdę pod wpływem alkoholu grozi do 2 lat pozbawienia wolności, wobec pijanego „recydywisty” sąd może orzec natychmiastowe i bezwzględne wykonanie kary aresztu.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz