Kobieta i dziecko ranne w wypadku [ZDJĘCIA]

18 listopada 2011r. | Drukuj

Dwie osoby zostały ranne, w tym 3-letnie dziecko, w wypadku na drodze krajowej nr 6 w Mostach koło Lęborka.  VW transporter zderzył się z audi. Jen z samochodów wjechał na skrzyżowanie najprawdopodobniej na czerwonym świetle.

fot. KPP

Do wypadku doszło w piątek rano na obwodnicy Lęborka w Mostach. – Według wstępnych ustaleń do zderzenia audi i vw transportera mogło dojść na skutek niedostosowania się do sygnalizacji świetlnej przez kierowcę audi – 35 -letniej kobiety jadącej ul. Kwiatową w kierunku Lubowidza i wymuszenia tym samym pierwszeństwa na jadącym od strony Słupska vw transporterze kierowanym przez 40 letniego mężczyznę – wyjaśnia lęborska policja. Oba samochody po zderzeniu wpadły do rowu uszkadzając maszt sygnalizacji świetlnej oraz latarnię. Na skutek zderzenia 36-letnia pasażerka audi oraz jej 3 letnia córka zostały przewiezione do lęborskiego szpitala.

Przyczyny wypadku bada policja. Nie wykluczone, że jeden z samochodów wjechał na skrzyżowanie wymuszając pierwszeństwo. Za spowodowanie wypadku drogowego może grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Galeria


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz