Edith Piaf w Wejherowie

17 listopada 2011r. | Drukuj

Wejherowskie Centrum Kultury zaprasza miłośników piosenek francuskiej piosenkarki Edith Piaf takich jak „Padam, padam” czy „Milord” na koncert Doroty Lulki z Teatru Miejskiego w Gdyni pt. „Piaf po polsku”.

fot. WCK w Wejherowie

Koncert odbędzie się w niedzielę 20 listopada o godz. 19.00 w Sali kameralnej Wejherowskiego Centrum Kultury, czyli w auli Gimnazjum nr 1 przy rondzie. Podczas koncertu aktorka nie tylko zaśpiewa piosenki Piaf, ale także opowie o jej niezwykle zawiłym i barwnym życiu. Dorocie Lulce towarzyszyć będą: Paweł Nowak – akordeon i Dariusz Gutomski – kontrabas.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w biurze WCK na os. 1000-lecia 15 w godz. od 8.00 do 16.00, ewentualnie w dniu koncertu na miejscu – po 25 zł. Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerem 58 672 27 75. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaWejherowo
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz