A to ci historia! Struś kocha kota, a kot królika…

16 listopada 2011r. | Drukuj

O tym, że miłość nie jedno ma imię wiemy wszyscy od dawna. Gdy jednak kot zakochuje się w króliku i do tego jest to miłość z wzajemnością, trudno nie być zaskoczonym. Nasz słupski korespondent dowiedział się o niezwykłej love story.

fot. P. Struś

Świadkami niezwykłego uczucia kota do królika są na co dzień Pani Katarzyna i Pan Piotr Struś ze Słupska.  Pierwsza łapę do przyjaźni wyciągnęła kotka Róża, która odważnie wkroczyła do domu królika Burasia. Coraz częstsze wizyty i trwające godzinami zabawy niespodziewanie przerodziły się prawdziwą miłość kota i królika. – Choć Róża może biegać po całym domu najchętniej spędza czas w klatce w towarzystwie Burasia oczywiście – mówi Piotr Struś, właściciel zwierząt. Zwierzęta razem jedzą, bawią się, myją i śpią. Jak w każdym związku czasami  mają też ciche dni. Choć panie może to oburzy, a mężczyzn pewnie nie zaskoczy, najczęściej awantury wszczyna Róża.

fot. P. Struś

Właściciele kota i królika nie kryją żalu, że nie doczekają się owoców tej wielkiej miłości. Aby jednak niezwykły związek nigdy się nie rozpadł, a żadne ze zwierząt nie cierpiało z powodu złamanego serca,  na wszelki wypadek w domu nie pojawi się kolejny kot czy królik.


Opublikowano w: SłupskZdjęcie tygodnia
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz