Policja znalazła ciało Kamili

16 listopada 2011r. | Drukuj

W lesie w pobliżu Kartuz policjanci znaleźli we wtorek zakopane zwłoki kobiety. Prokuratura sprawdza, czy to ciało zaginionej Kamili, której znajomy został aresztowany i jest podejrzany o zabójstwo.

fot. Policja (monitoring): Ostatnie zdjęcie uprowadzonej Kamili

Zwłoki znaleziono na trasie, którą ponad tydzień temu jechała zaginiona Kamila ze swym przyjacielem – co potwierdzają nagrania z monitoringu.  Gdańszczanka wyszła z domu w niedzielę, 6 listopada, o godz. 14. Pół godziny później kamery monitoringu zarejestrowały, jak jedzie czarnym samochodem marki nissan maxima na trasie Kościerzyna – Żukowo. Gdy dzień później dziewczyna nie wróciła do domu, matka zgłosiła jej zaginięcie. Policjanci przystąpili do poszukiwań. W środę zatrzymali 28-letniego Grzegorza G. – znajomego Kamili, do którego należy nissan. Wczoraj rodzina 23-latki została poproszona o dokonanie identyfikacji. Nieoficjalnie mówi się, że  prokuratura już zebrała wystarczające dowody, by oskarżyć Grzegorza G. o zabójstwo. Zarówno policja, jak i prokuratura nie chcą na razie potwierdzić, czy znalezione zwłoki to ciało Kamili.


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz