W czwartek Kuchenne Rewolucje z Lęborka

15 listopada 2011r. | Drukuj

Telewizyjna odsłona Kuchennych Rewolucji w Lęborku już w najbliższy czwartek. Za dwa dni TVN wyemituje nagrywany latem w lokalu Stella Cafe odcinek, którego finał jest znacznie odmienny od typowego zakończenia programu Magdy Gessler.

fot. TVN

Na emocjonujący odcinek popularnego programu TVN lęborczanie czekali już od lata. Wtedy to w lęborskim lokalu Stella Cafe nagrano program z zaskakującym i szokującym zakończeniem, gdyż zamiast uroczystej kolacji skończyło się na interwencji komorniczej. Komornik zajął wtedy wyposażenie lokalu oraz sprzęt ekipy TVN.

Czytaj także: Komornik przerwał nagranie programu TVN! >>

Po programie trwały spekulacje czy lęborski odcinek Kuchennych Rewolucji zostanie wyemitowany na antenie TVN. Ostatecznie Magda Gessler postanowiła pokazać zrealizowany materiał na koniec jesiennej serii. Szokujące rewolucje w Lęborku zobaczymy już w najbliższy czwartek o godz. 21.30. Wiadomo na pewno, że zakończenie programu będzie zupełnie odmienne od tradycyjnego.

Zobacz zapowiedź lęborskiego odcinka Kuchennych Rewolucji >>

fot. TVN


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz