Tragedia na molo w Sopocie. Utonęło dziecko

15 listopada 2011r. | Drukuj

Strażacy wyłowili obok sopockiego molo ciało około czteroletniej dziewczynki, która  najprawdopodobniej podczas spaceru wpadła do morza. W wodzie była także matka, którą uratowali strażacy. Do tragicznego wypadku doszło dziś rano podczas spaceru na molo.

Dziś rano o godz. 8.50 dyżurny sopockiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o ciele unoszącym się na wodzie w pobliżu molo.  Po kilku minutach na miejscu pojawili się strażacy, którzy na pontonie dostali się do dryfującego ciała.

Czytaj także: Tragedia na molo: to matka zabiła dziecko [ZDJĘCIA] >>

fot. gk

– Jak się okazało, utonęła kilkuletnia dziewczynka – powiedział jeden ze strażaków, który wyciągnął z wody ciało. Kilkanaście metrów od miejsca, gdzie znaleziono dziecko, policjanci zauważyli kobietę. Była do połowy zanurzona w wodzie i trzymała się słupa. Była w szoku. Wyziębiona trafiła do szpitala. – Trwa ustalanie, czy kobieta była związana z dziewczynką – powiedziała st. sierż. Karina Kamińska z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie. – Wraz z nią do szpitala pojechał też funkcjonariusz i jak tylko jej stan zdrowia pozwoli, to zostanie poproszona o wyjaśnienia na temat tragedii – dodała. Policja i prokurator prowadzą śledztwo.

Do tej pory nikt nie zgłosił się w tej sprawie na policję i nie wpłynęło też zawiadomienie o zaginięciu dziecka. Jak powiedziała rzecznik sopockiej policji, molo jest monitorowane, a funkcjonariusze będą zabezpieczać nagrania, które mogą pomóc ustalić przyczyny tragedii.


Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz