Dwadzieścia jeden osób zatruło się w Gdyni!

12 listopada 2011r. | Drukuj

21 osób zostało przewiezionych sobotę do szpitala po zatruciu tlenkiem węgla podczas imprezy urodzinowej w Gdyni. Straż pożarna informuje, że doszło do awarii piecyka gazowego. 

fot. gk

Jak poinformował rzecznik prasowy pomorskiej straży pożarnej Tadeusz Konkol, w sali bankietowej dwukondygnacyjnego budynku w Gdyni – Cisowej przy ul. Morskiej 306A bawiło się ok. 40 osób. – Prawdopodobnie doszło do awarii piecyka gazowego – dodał. Stężenie tlenku węgla w powietrzu wynosiło 430 ppm, podczas gdy dopuszczalna norma czadu to 26 ppm. Część gości zaczęła mdleć podczas imprezy.  Ok. godz. 16  na miejsce przyjechało pogotowie straż pożarna i policja. Do szpitali przewieziono 21 osób, w tym sześcioro dzieci i trzy osoby z obsługi sali. Część z nich trafiła do Instytutu Medycyny Tropikalnej, gdzie poszkodowani przebywają do komorze tlenowej, inni zostali zawiezieni do szpitala w Redłowie.

fot. laladobrazabawa.pl: Lokal przy ul. Morskiej 306A


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Naprawdę ciekawy post. Jestem mile zaskoczony przydatnością postów na tej stronie. Z pewnością zajrzę jeszczę w przyszłości tutaj.

Dodaj komentarz