Będziemy latać z Gdańska do Pragi

12 listopada 2011r. | Drukuj

Już za kilka dni będziemy mogli w ciągu zaledwie półtorej godziny dotrzeć z Gdańska do Pragi. Będzie to możliwe dzięki nowemu połączeniu lotniczemu, które wprowadza OLT Jetair.

fot. OLT Jetair

Od 17 listopada będziemy mogli latać z Gdańska do stolicy Czech. Loty będą się odbywały w czwartki i niedziele. Wyloty z Gdańska o godz. 14 (przylot do Pragi o 15.40), loty powrotne z Pragi o godz. 16.15 (przylot do Gdańska o 17.55). Podróż będzie trwała ok. godziny i czterdziestu minut. Do Pragi latać będzie 46-miejscowy samolot ATR 42-300. Ceny biletów rozpoczynają się już od 49 złotych. Warto wiedzieć, że lotnisko w Pradze położone jest zaledwie 30 minut od centrum miasta. Dojazdy zapewnia zarówno czeska komunikacja miejska, jak i specjalne autokary Airport Express.

Jak zapewnia przewoźnik, na razie rejsy zaplanowane są na sezon zimowy. Jeżeli połączenie to będzie cieszyło się powodzeniem, przedłuży jego funkcjonowanie na miesiące letnie przyszłego roku. Przedstawiciele linii OLT Jetair są przekonani, że kilkudniowe wypady z Pomorza do Pragi będą hitem turystycznym.


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz