Dwaj pijani wymachiwali flagami, które ukradli

10 listopada 2011r. | Drukuj

W czwartek w nocy policjanci z Lęborka zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy zdjęli z latarni dwie flagi państwowe i wymachiwali nimi pijąc piwo. Za usunięcie flagi państwowej grozi do roku pozbawienia wolności.

fot. sxc.hu

W Lęborku kilku mężczyzn rozpoczęło Święto Niepodległości już  w nocy. Lęborscy policjanci zauważyli dwóch mężczyzn idących z piwem i wymachujących flagami państwowymi. – Gdy policjanci zatrzymali mężczyzn okazało się, że byli oni pijani i dla zabawy machali flagami, które wcześniej zdjęli z jednej z latarni. Zatrzymani mężczyźni w wieku 19 i 21 lat znani byli wcześniej lęborskiej policji za inne wybryki chuligańskie – poinformował asp. Daniel Pańczyszyn, oficer prasowy KPP Lębork.
Mężczyźni za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, zostali ukarani 100 zł mandatami natomiast za usunięcie flagi państwowej może im grozić do roku pozbawienia wolności.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz