Rafał Ulatowski nowym trenerem Lechii

08 listopada 2011r. | Drukuj

Nowym trenerem Lechii zostanie były asystent Leo Benhakera Rafał Ulatowski – donosi Radio Gdańsk. Zastąpi Tomasza Kafarskiego, którego odejścia domagali się od dawna kibice, a teraz po konsultacjach zgodził się na nie właściciel klubu Andrzej Kuchar.

fot. UltraSport.pl

Według nieoficjalnych informacji negocjacje trwały wczoraj do późnych godzin wieczornych. W południe ma odbyć się konferencja prasowa, na której z klubem i fanami pożegna się Tomasz Kafarski. Nowy szkoleniowiec zostanie oficjalnie zaprezentowany jutro o godz. 14:00.

Rafał Ulatowski ((ur. 26 stycznia 1973 w Łodzi) ukończył studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. W latach 1992 – 1994 był piłkarzem Bałtyku Gdynia. Posiada licencję trenerską UEFA Pro Licence A. Od października 2006 pełnił funkcję drugiego trenera Zagłębia Lubin jako asystent Czesława Michniewicza. Uczestniczył w trenerskich stażach szkoleniowych, m.in. w Chelsea F.C. (2003), Glasgow Rangers (2004) i Tottenham Hotspur (2006).Od października 2007 był pierwszym trenerem Zagłebia Lubin. W lipcu 2008 został mianowany asystentem selekcjonera reprezentacji Polski, Leo Beenhakkera. 8 stycznia 2009 roku został trenerem GKS Bełchatów. Funkcję tę pełnił do końca sezonu 2009/2010, który drużyna zakończyła na piątym miejscu. W kilka dni po rozstaniu z Bełchatowem, 28 maja, podpisał dwuletni kontrakt z Cracovią. Funkcje pierwszego trenera tej drużyny sprawował do 27 października 2010.


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz