Poważna awaria sieci komórkowej T-Mobile

05 listopada 2011r. | Drukuj

W kilku województwach, w tym także na Pomorzu, przez kilka godzin abonenci sieci T-Mobile nie mogli korzystać z połączeń w swoich telefonach komórkowych. Dodatkowo operator nie udzielał zbyt wielu informacji na temat powstałej awarii.

fot. t-mobile

Utrudnienia pojawiły się około południa w pięciu województwach. Dzwoniąc na numer Obsługi Abonentów sieci T-Mobile można było usłyszeć lakoniczny komunikat: „Szanowni Państwo, informujemy, że obecnie mogą występować utrudnienia w korzystaniu z usług głosowych oraz transmisji danych. Specjaliści pracują już nad rozwiązaniem. Przepraszamy za utrudnienia”.

Przez cały czas trwania awarii, można było wysyłać wiadomości SMS. Problemem okazały się uszkodzone światłowody firmy świadczącej usługi transmisji dla operatorów telekomunikacyjnych, w tym i dla T-Mobile, w północnej i wschodniej części kraju.

Usterkę usunięto dopiero po godzinie 19. Od tej pory większość użytkowników komórek w T-Mobile mogła łączyć się bez problemu.


Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz