Jacek Fedorowicz na spotkaniu w Rumi

02 listopada 2011r. | Drukuj

Urodzony w Gdyni, polski satyryk i aktor z wykształcenia malarz – Jacek Fedorowicz weźmie udział w Biesiadzie Literackiej.

mat. prasowe

Cykliczne spotkania z polskimi artystami organizowane są w Domu Kultury w Rumi Janowo. Imprezy organizowane są przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Janowo” oraz miasto Rumia. Na kolejnym spotkaniu, które odbędzie się w poniedziałek 7 listopada o godzinie 19:00, gościem będzie Jacek Fedorowicz. Z wykształcenia malarz, swoją pracę zawodową rozpoczął jeszcze w czasie studiów w radiu gdańskim, a także współpracował z prasą w całym kraju. Jacek Fedorowicz występował przez wszystkie lata swojej pracy zawodowej na estradach, w Telewizji Polskiej, w radiu. Od 1989 kontynuuje występy na wieczorach autorskich w różnych miastach i miejscowościach. W 2007, Postanowieniem Prezydenta RP z dnia aktor i satyryk został odznaczony Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w działalności na rzecz przemian demokratycznych w Polsce, za zaangażowanie w walkę o wolność słowa i wolne media, za osiągnięcia w podejmowanej z pożytkiem dla kraju pracy zawodowej i społecznej.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaWejherowo
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz