Patriotyczne śpiewy we Fregacie

02 listopada 2011r. | Drukuj

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na drugie lęborskie Wspólne Śpiewania Pieśni Patriotycznych z okazji Święta Niepodległości. Impreza, której pierwsza edycja odbyła się rok temu,  jest jedną z nielicznych okazji do wspólnego przypomnienia sobie starych polskich piosenek i pieśni patriotycznych.

fot. sxc.hu

– Zapraszamy szczególnie rodziny wraz z dziećmi – mówi Paweł Piwka, dyrektor LCK „Fregata”.  – Zeszłoroczne wspólne śpiewania cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, więc i w tym roku liczymy na to, że lęborczanie będą chcieli razem pobawić się śpiewając.

Imprezie będzie towarzyszyła aukcja prac wykonanych przez podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy „Lwiątko”. Teksty pieśni zapewniają organizatorzy. Do wspólnego śpiewu akompaniował będzie dr Tadeusz Formela, wykładowca Akademii Muzycznej w Gdańsku. Impreza odbędzie się w piątek 11 listopada w Sali Kinowej LCK „Fregata”. Początek o godzinie 12.00.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaLębork
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz