Zamiast do Warszawy – lecą do Gdańska

02 listopada 2011r. | Drukuj

Po wczorajszym awaryjnym lądowaniu Boeinga 767 na Okęciu, Rębiechowo stało się zapasowym lotniskiem dla Warszawy. U nas wylądowały samoloty z Istambułu, Odessy i Hanoi. Loty do Warszawy nadal są odwołane.

fot. gk

Warszawskie lotnisko Okęcie jest nadal zamknięte po wczorajszym awaryjnym lądowaniu samolotu z Nowego Jorku. Oficjalnie potrwa to do czwartku, ale służby techniczne próbują rozwiązać problem wcześniej. Pozostałe polskie porty stały się tymczasem lotniskami zapasowymi dla Okęcia. Dodatkowo lotniska w Krakowie, Łodzi i Poznaniu zostały w środę rano zamknięte z powodu gęstej mgły.  U nas odwołane zostały loty do Warszawy. Gdańskie lotnisko przyjmuje z kolei samoloty przekierowane z Warszawy. Przyleciały już dwa samoloty z Odessy i jeden z Istambułu i Hanoi. Dzisiaj spodziewane są kolejne, m. in. z Nowego Jorku. Pracownicy lotniska proszą aby na bieżąco sprawdzać informacje na stronie internetowej gdańskiego portu oraz bezpośrednio u przewoźnika.


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz