Marta Kaczyńska inwestuje w dom rodziców

01 listopada 2011r. | Drukuj

Marta Kaczyńska, córka zmarłej tragicznie pary prezydenckiej, zainwestowała w swój rodzinny dom w Sopocie. Właśnie zakończył się remont dużego mieszkania w willi przy ul. Armii Krajowej, gdzie przez lata mieszkali Maria i Lech Kaczyńscy.

fot. gk

Po tragedii smoleńskiej pojawiły się pogłoski, że Marta Kaczyńska i jej mąż Marcin Dubienecki sprzedadzą mieszkanie rodziców w Sopocie. Sami mieszkają bowiem w apartamentowcu przy plaży w Gdyni-Orłowie. Córka prezydenta rozwiała jednak wątpliwości i była kilkakrotnie cytowana w mediach ogólnopolskich. – Już postanowiłam, że nigdy nie sprzedam mieszkania po rodzicach. Za dużo wspomnień i emocji jest z nim związanych – mówiła Marta Kaczyńska krótko po tragedii smoleńskiej.

Teraz zakoczył się remont sopockiego mieszkania rodziców. Marta codziennie doglądała prac, a potem nadzorowała przeprowadzkę rzeczy rodziców z pałacu prezydenckiego do Sopotu. Wiadomo już, że mieszkanie będzie wypełnione meblami i pamiątkami po parze prezydenckiej. Nie wiadomo jednak kto zamieszka w sopockiej willi. Przed drzwiami kilkurodzinnego domu mieszkańcy Trójmiasta wielokrotnie zapalali znicze i zostawiali kwiaty, by uczcić pamięć Lecha i Marii Kaczyńskich. Niewykluczone, że w przyszłości powstanie tam muzeum.

fot. gk


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz