Prokurator wyjaśnia przyczynę śmierci dziecka

31 października 2011r. | Drukuj

W sobotę matka wezwała pogotowie do dziecka w Słupsku. Gdy na miejscu pojawił się lekarz, 7-miesięczny chłopczyk już nie żył. Pracownicy pogotowia wezwali policję. Jednak z pierwszych oględzin wynika, że rodzice nie zawinili.

fot. pogotowie.slupsk.pl

Dziecko silnie gorączkowało, a matka udała się z nim do pediatry. Lekarz zalecił lek przeciwgorączkowy. Dziecko po zażyciu leku zrobiło się sine, a matka wezwała pogotowie.  Niestety, pomimo, trwającej blisko godzinnej reanimacji, chłopca nie udało się uratować. Dzisiaj zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która odpowie na pytanie, co było przyczyną śmierci niemowlęcia. Niewykluczone, że mogła być to sepsa.
– Dopiero wyniki potwierdzą bądź wykluczą, czy była to sepsa. Być może wskażą na zupełnie inne przyczyny – mówi Renata Krzaczek – Śniegocka, zastępca prokuratora rejonowego w Słupsku.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz