Dużo patroli na drogach. Ruszyła akcja Znicz

29 października 2011r. | Drukuj

Prawie 10 tys. policjantów będzie uczestniczyć w corocznej akcji „Znicz”. Funkcjonariusze drogówki do wtorkowego wieczora będą patrolować okolice cmentarzy i główne trasy w kraju.

fot. Policja

Jarosław Gnatowski z Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji podkreśla, że kierowcy powinni spodziewać się policji nie tylko i wyłącznie wokół cmentarzy. Ostrzega, że na wszystkich głównych arteriach łączących duże miasta funkcjonariusze nie będą mieli tolerancji dla popełniających wykroczenia. Policja ostrzega, że podczas kontroli będzie zwracać uwagę szczególnie na przekraczanie dozwolonej prędkości, brawurę kierowców, nie zapięte pasy bezpieczeństwa. W ubiegłym roku tylko w dniach 31 października – 1 listopada na polskich drogach doszło do 173 wypadków, w których zginęło 15 osób, a 241 zostały ranne. Dzisiaj rano (sobota) zanotowano już 10 śmiertelnych wypadków drogowych.


Opublikowano w: PublicystykaWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz