To pewne – w Lęborku będzie Biały Orlik

27 października 2011r. | Drukuj

Władze miasta pozyskały środki na montaż sezonowego lodowiska w ramach programu Biały Orlik. Mieszkańcy będą mogli korzystać z niego do wiosny. Cieszą się przede wszystkim dzieci, które zimową porą nie miały okazji korzystać z Orlików.

Biały Orlik w Łomży / fot. sportowepodlasie.pl

W drodze przetargu nieograniczonego wyłoniony został wykonawca (w trybie „zaprojektuj i wybuduj”) składanego lodowiska sezonowego „Biały Orlik” na terenie kompleksu sportowego na Placu Piastowskim. Będzie to firma HEFAL SERWIS S.A. z Wodzisławia Śląskiego. Zakres prac obejmuje dostawę i montaż lodowiska. Lodowisko ma być gotowe w grudniu br.  Koszt: 476.377 zł brutto.

Miasto otrzymało dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki na budowę lodowiska sezonowego na Pl. Piastowskim. Wysokość dofinansowania nie może przekroczyć kwoty 300.000 zł i 50% kosztów kwalifikowanych.


Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz