Okazało się, że koń uciekł z ogródka

27 października 2011r. | Drukuj

Koń, który w niedzielę spacerował ulicami osiedla Sportowa w Lęborku i trafił do miejskiej komendy policji, wrócił do domu. Po zwierzę zgłosił się mieszkaniec Lęborka, który twierdzi, że jego konia ktoś umyślnie wypuścił z posesji.

fot. Policja

W minioną niedzielę policjanci z Lęborka otrzymali  zawiadomienie o koniu spacerującym ulicami miasta. Zwierzę zastali pomiędzy blokami na osiedlu Spacerowa.  Zwierzę było spokojne, ale mogło stwarzać zagrożenie, więc  policjanci złapali je i przyprowadzili do komendy. Na policji koń przebywał do wieczora oczekując na właściciela. Jednak nikt nie  zgłosił kradzieży konia, ani jego ucieczki. – Nie mogliśmy konia trzymać na terenie komendy, toteż  przekazaliśmy go do schroniska w Małoszycach – mówi asp. Daniel Pańczyszyn, oficer prasowy KPP Lębork.

Po kilku dniach po konia zgłosił się właściciel, który okazał się mieszkańcem Lęborka. Tłumaczył, że w niedzielę ktoś przypadkowo albo złośliwie otworzył zagrodę i wypuścił konia na wolność. Policjanci nie zamierzają karać właściciela wierzchowca.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz