Rusza Gdyńska Akademia Każdego Wieku

25 października 2011r. | Drukuj

Jutro (26 października) o godz. 12.30 odbędzie się uroczysta inauguracja zajęć Akademii Każdego Wieku w Uczelni im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni. Słuchacze otrzymają indeksy. Wykład inauguracyjny na temat sportowej aktywności w każdym wieku wygłosi prof. Jerzy Młynarczyk, Rektor Uczelni im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni.

Akademia została powołana, aby umożliwić osobom powyżej 40. roku życia udział w spotkaniach, dzięki którym będą mogli nie tylko zdobywać nową wiedzę i poszerzać zainteresowania w różnych dziedzinach niezależnie od wykształcenia,  dbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną, a także zawierać nowe znajomości i przyjaźnie.

mat. prasowe

Akademia Każdego Wieku proponuje zajęcia w różnych formach – spotkania warsztatowe, wykłady, a także zajęcia gimnastyczne organizowane w terenie. Słuchacze będą uczestniczyć w zajęciach komputerowych oraz kursie języka angielskiego, a także wykładach na temat prawa, psychologii i zdrowia. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli, trenerów i szkoleniowców, którzy mają doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi i seniorami.

Oferta Akademii Każdego Wieku będzie stale poszerzana – w kolejnej edycji planowane są m.in. warsztaty florystyczne i fotograficzne oraz zajęcia gimnastyczne w terenie. Każdy uczestnik może dowolnie wybierać zajęcia i wykłady, w których chce uczestniczyć. Spotkania odbywają się w godzinach przedpołudniowych, od poniedziałku do środy. Koszt zajęć to ok. 6 zł za godzinę.

Zgłoszenia przyjmowane są w biurze rekrutacji AKW –  ul. Kielecka 7, Gdynia (tel. 58 660 74 18, mail: [email protected]). Akademia Każdego Wieku działa przy Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni. Kontakt: Alicja Peplińska, Specjalista ds. PR i marketingu, tel. 58 660 74 03, kom. 50 50 50 189, e-mail: [email protected] .


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz