Turniej tenisa dla młodzieży

26 października 2011r. | Drukuj

Starostwo powiatowe w Lęborku zaprasza dzieci i młodzież szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w wieku 13-18 lat z terenu miasta Lęborka do udziału w Turnieju Tenisa Stołowego.

fot. sxc.hu

Turniej zostanie przeprowadzony dnia 28 października 2011 r. w godz. 15.00-19.00 w Zespole Szkół Mechaniczno-Informatycznych w Lęborku.

W programie:

  • 14.45-15.15 – zapisy uczestników
  • 15.15-15.30 – pokazowy mecz tenisa stołowego w wykonaniu zawodników Poltarex Pogoń Lębork
  • 15.30-19.00 – rozgrywki turniejowe systemem pucharowym

W trakcie turnieju organizatorzy zapewniają catering dla uczestników oraz nadzór nad turniejem przez sędziów/ instruktorów sportu.

Turniej organizowany jest w ramach Punktu Promocji Wolontariatu działającego przy Starostwie Powiatowym w Lęborku w ramach projektu „Przyjaciele dzieci ulicy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ponadto zapisy prowadzone są w Biurze Projektu „Przyjaciele dzieci ulicy” do dnia 27.10.2011 r. przez Koordynator projektu – Panią Hannę Kowalską.


Opublikowano w: LęborkRekreacja i sport
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz