Taki marsz – tylko w Garczynie [ZDJĘCIA]

25 października 2011r. | Drukuj

Wielkim sukcesem zakończył się organizowany w Garczynie Marsz na Orientację. Na starcie trzech kategorii startowych stanęło ponad 250 uczestników. Imprezie patronował portal Gazeta Kaszubska.

fot. organizatorzy

Największą popularnością cieszyła się trasa dla początkujących, w której wystartowało w sumie 137 osób. Najlepszą drużyną w tym gronie okazała się ekipa Dwa kilo klamerek w składzie Elżbieta, Remigiusz i Bartłomiej Skorowscy.  Niewiele mniej zawodników wystartowało na dłuższej trasie TZ. Tu najlepsi i najszybsi okazali się reprezentanci z południa, okolic Nowego Targu i Zakopanego. Drużyna Szybcy i Brudni w składzie Dagmara Kozioł i Wojciech Stolarczyk pokonała ponad 24 km trasę w niecałe trzy godziny!

Najmłodszym uczestnikiem zawodów okazał się Remigiusz Skorowski, który dopiero w lutym skończy 1 rok.  Najstarszym zawodnikiem był natomiast Marian Sieńkowski z Gdańska, który w  tym roku kończy 65 lat. Obaj za swój udział zostali wyróżnieni.

Wszyscy startujący po ukończeniu rywalizacji otrzymali medal, certyfikat uczestnictwa oraz ciepły posiłek. Najlepszym  trzem drużynom w kategorii TP i TZ wręczono puchar, a wśród wszystkich rozlosowano atrakcyjne nagrody. Największym szczęśliwcem, do którego trafiła nagroda główna – laptop – okazał się Dawid Adrych z Bytoni.

Organizatorami zawodów byli UKS Olimpijczyk Skorzewo i PCM Garczyn, natomiast sponsorami Gmina Kościerzyna, Powiat Kościerski, firma Nandruk i IDEE KAFFEE Zdrowa Energia.

Kategoria TP (łącznie wystartowało 53 zespoły)

  1. Dwa kilo klamerek – 0 punktów karnych
  2. Dreptaki reaktywacja – 0 punktów karnych
  3. Lisek chytrusek Team – 25 punktów karnych

Kategoria TZ (łącznie wystartowało 61 zespołów)

  1. Szybcy i Brudni – 0 punktów karnych
  2. KRInO WORINO – 0 punktów karnych
  3. Kohorta KW – 0 punktów karnych

Więcej informacji na temat imprezy na: www.marsznaorientacje.pl.

Galeria


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz