Kuchenne Rewolucje teraz w Ustce

25 października 2011r. | Drukuj

Kolejny odcinek Kuchennych Rewolucji na Pomorzu. Tym razem Magda Gessler przyjeżdża do Ustki, aby rozwinąć restaurację Syrenka.

fot. TVN

Położona przy ul. Marynarki Polskiej Syrenka, to jedna z najstarszych w Ustce restauracji. Była modnym lokalem w czasach PRLu. Teraz potrzebuje nowej koncepcji na swoją działalność. Właściciel, który sam zgłosił się do programu, liczny na to, że praca Magdy Gessler, pomoże pozyskać klientów także poza sezonem. Już sam udział w programie, będzie dla Syrenki niezłą reklamą.

To kolejna w tym roku wizyta Magdy Gessler na Pomorzu. Latem Kuchenne Rewolucje nagrywano w Lęborku. Odmiana restauracji Stella Cafe zakończyła się skandalem, gdy komornik zajął lokal wraz ze sprzętem ekipy telewizyjnej. Emisję tego odcinka zaplanowano na połowę listopada. Program z Ustki zobaczymy prawdopodobnie dopiero wiosną.


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz