Zabójstwo dziewczynki w Gdyni. Policja ma portret

23 października 2011r. | Drukuj

Gdańska policja opublikowała rysopis mężczyzny, który może mieć związek z zabójstwem 13-letniej Izy lub znać okoliczności w jakich doszło do zbrodni. Mężczyzna ma około 55 – 60 lat, siwe, bardzo krótkie włosy, wzrost około 185 cm i ciemne oczy.

Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku prowadzi pod nadzorem Prokuratury Okręgowej śledztwo w sprawie zabójstwa trzynastoletniej Izy. Do tragedii doszło 23 sierpnia 2011 roku w godzinach wieczornych w rejonie giełdy towarowej w Gdyni – Dąbrowie. Policja i prokuratura cały czas prowadzą intensywne śledztwo w tej sprawie. Specjalna grupa policyjna przesłuchała już ponad stu świadków. Wykonano też kilkadziesiąt testów DNA, bo na miejscu zbrodni zabezpieczono różne ślady, w tym biologiczne. Wyniki sekcji zwłok wskazują na zabójstwo na tle seksualnym. Policja wydała dziś komunikat w tej sprawie oraz pokazał portret pamięciowy. – Prosimy o kontakt osoby rozpoznające wizerunek mężczyzny lub mające jakąkolwiek informację pomocną w ustaleniu jego tożsamości – mówi podkom. Maciej Stęplewski z gdańskiej komendy. Policja  zaznacza, że mężczyzna ten nie jest podejrzany, ale może pomóc mundurowym w ustaleniu nowych faktów w nierozwiązanej do dziś sprawie.

fot. Policja

Rysopis mężczyzny: wiek około 55 – 60 lat; wzrost 180 – 185 centymetrów; włosy siwe, bardzo krótkie; czoło średnie ; usta średniej grubości; uszy przylegające; kilkudniowy siwy zarost. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na sporządzonym na portrecie pamięciowym proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym lub Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku numer telefonu 800677777 lub 997.


Opublikowano w: GdyniaTrójmiastoWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. kuba pisze:

    ja się go boje bardzo chyba go kojaże

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze