Żałosna wpadka na PGE Arena [WIDEO]

22 października 2011r. | Drukuj

Do niecodziennej sytuacji doszło w sobotę na stadionie PGE Arena podczas meczu Lechia – Lech. Sędzia musiał przerwać spotkanie, ponieważ piłkarzy zaatakowały… zraszacze.

fot. Youtube

Aparatura nawadniająca murawę na jednym z najnowocześniejszych obiektów piłkarskich w Polsce i przyszłej arenie spotkań EURO 2012, włączyła się podczas akcji gospodarzy. Całkowicie zaskoczeni piłkarze uskakiwali przed strumieniem wody. Spotkanie zostało przerwane przez arbitra na kilka minut. W tym czasie z awarią uporała się obsługa obiektu.

Piłkarze byli zażenowani sytuacją i nie kryli oburzenia. Kibice uważają to zdarzenie za kuriozalne. – Co będzie, gdy dojdzie do czegoś takiego podczas EURO? Możemy najeść się wstydu – komentowali.

Budowa PGE Areny kosztowała ponad 750mln złotych. Na trybunach zasiadło tego dnia ok. 25 000 widzów. Mecz Lechia – Lech zakończył się bezbramkowym remisem.

[youtube_sc url=http://youtu.be/Y8N0euqGTFY]


Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu: 2 (dodaj własny »):
  1. Tadeùsz pisze:

    dlaczego to mnie wcale nie dziwi?

  2. beata pisze:

    ale obciach

Dodaj komentarz