Będą dodatkowe zajęcia

10 listopada 2010r. | Drukuj

Po raz drugi Zespół Szkół w Wicku pozyskał środki na dodatkowe zajęcia dla swoich uczniów. To dodatkowe 3200 godzin zajęć wyrównawczych i kół zainteresowań.

Kolejny raz Zespół Szkół w Wicku uzyskał dofinansowanie w ramach programu Kapitał Ludzki. Na projekt pod nazwą „Rozwój kompetencji kluczowych uczniów Zespołu Szkół w Wicku – druga edycja” udało się pozyskać ponad 500 tys. zł.

Fot. szkola.wicko.eu

Kwota ta przekłada się na ponad 3200 godzin zajęć w ramach wszystkich przedmiotów prowadzonych przez szkołę. W odróżnieniu od pierwszego projektu, tym razem skorzystają z niego także uczniowie szkoły podstawowej. Ofertę poszerzono o przedmioty humanistyczne. Zorganizowane będą zajęcia z logopedą i pedagogiem. Projekt przewiduje również wyjazdy edukacyjne.

Zajęcia odbywać się będą w małych grupach. Na lekcjach wyrównawczych będzie 6 osób, a na kołach zainteresowań 8. Zgodnie z wytycznymi programu jeden uczeń może wziąć udział tylko w dwóch zajęciach.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaLębork
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz