Stracą koncesje przez zakłócanie ciszy nocnej?

22 października 2011r. | Drukuj

Pięć lokali w Sopocie może stracić koncesje na sprzedaż alkoholu. Powodem jest nierespektowanie prawa w kontekście zakłócania porządku publicznego. Trwają kontrole, w których uczestniczy prezydent miasta.

fot. Flickr / qusic

Na początku sezonu letniego do sopockich gastronomików, prezydent Sopotu przesłał pismo o konieczności przestrzegania ciszy nocnej i możliwych restrykcjach, jeśli ktoś ten zakaz złamie. Mimo to w okresie letnim, sopocka Policja otrzymała zgłoszenia o zakłócaniu porządku publicznego i ciszy nocnej w 23 lokalach znajdujących się w kurorcie. Od kilku dni prezydent Jacek Karnowski uczestniczy w kontrolach lokali, co do których było najwięcej zastrzeżeń.

W przypadku 5 lokali wszczęte zostało postępowanie o cofnięcie koncesji na sprzedaż napojów alkoholowych – w związku z zakłócaniem porządku publicznego. Prezydent zapowiada, że uzyskana wiedza będzie brana pod uwagę, kiedy będzie decydował o udzieleniu zgody na lokalizację ogródków w przyszłym sezonie letnim.


Opublikowano w: TrójmiastoWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz