Radio FaMa Słupsk oficjalnie otwarte

21 października 2011r. | Drukuj

Po latach ciszy w eterze, w Słupsku oficjalnie rozpoczęło działalność nowe radio lokalne FaMa. W czwartek uroczyście otwarto jego siedzibę w odremontowanej kamienicy przy Al. Sienkiewicza 9.

fot. Facebook / Radio FaMa

Radia mogą słuchać mieszkańcy Słupska oraz terenów w promieniu ok. 50km od miasta na częstotliwości 90,6 Mhz. Próbny sygnał rozgłośnia nadawała już w wakacje, natomiast od września rozpoczęła się regularna audycja. W ramówce znajdą się programy poruszające sprawy lokalnej społeczności, ale także aktualności z kraju i ze świata. Profil muzyczny stacji w zasadzie niczym nie różni się od innych popularnych rozgłośni.

Radio FaMa to prywatna sieć lokalnych rozgłośni radiowych nadających w Kielcach, Tomaszowie Mazowieckim, Wołominie oraz teraz w Słupsku. Najstarsza redakcja w Kielcach działa od 1995r.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz