Magda odpadła z Top Model. Nie chciała się rozebrać

20 października 2011r. | Drukuj

Magda Roman wraca do domu. Modelka z Lęborka odpadła z programu TVN Top Model, bo nie chciała wziąć udziału w sesji fotograficznej nago. Zaledwie tydzień temu Magda otrzymała pierwsze propozycje współpracy od światowych agencji modelek.

fot. TVN/Top Model

Jeszcze tydzień temu przed Magdą stała otworem światowa kariera modelki.  – Trzy agencje ze świata chcą z nią współpracować, a współpraca z jedną – hiszpańską – została już potwierdzona – mówiła Lucyna Szymańska, właścicielka agencji D’Vision, pod której skrzydłami rozwijają się uczestniczki programu „Top Model”. – Okazuje się, że marzenia Magdy Roman o podróżach i międzynarodowej karierze spełnią się szybciej, niż podejrzewała. W sprawie Magdy telefon od rana nie przestaje dzwonić! – potwierdzali pracownicy warszawskiej agencji.

Czytaj także: Na świecie coraz głośniej o Magdzie Roman >>

Na castingu Magda z Lęborka zachwyciła niezwykłą urodą – jurorzy stwierdzili, że ma ona twarz stworzoną do fotografowania. Karolina Korwin Piotrowska nazwała ją polską Daryl Hannah! Na Mazurach pokazała na co ją stać – świetnie pozowała, a jej skandynawska uroda przypadła do gustu Agacie Pospieszyńskiej, która była autorką sesji „Rusałki”. Podczas sesji na wysokości stu metrów udowodniła, że ma nie tylko wyjątkową urodę, ale również twardy charakter.

fot. TVN/Top Model

Tymczasem w miniona środę Magda całkowicie się zablokowała. Jako jedyna uczestniczka programu nie wzięła udziału w rozbieranej sesji fotograficznej. Do ostatniej chwili namawiała ją modelka Joanna Krupa, ale mimo obietnic, Magda nie zdecydowała się na zdjęcia w negliżu. – Potem żałowałam, że nie spróbowałam, szkoda, że tak to się skończyło – powiedziała Magda Roman po programie. Niestety podczas podsumowania odcinka jurorzy wysłali lęborczankę do domu.

Czytaj także: Magda Roman robi światową karierę >>

Oto niektóre wpisy na stronie www.topmodel.tvn.pl tuż po programie…

Musimy uszanować twój wybór Magdo. Byłaś moją faworytką ale nie martw się ! Podszkol się języka i rób karierę. Jeszcze nie raz usłyszymy o tobie, powodzenia !

~Marcel | 19 października 2011, 22:39

Po prostu nie wierzę w to! Może i nie pozowała do sesji,ale ma dużo lepsze warunki niż większość dziewczyn na zrobienie światowej kariery! Powodzenia Magda!

~eden | 19 października 2011, 22:39

Szkoda. Jesteś wielka, że nie zgodziłaś się na tą sesję mimo że wiedziałaś że najprawdopodobniej odpadniesz. Liczyłam że mimo wszystko przepuszczą Cię dalej, a odpadnie Anka!

~monika | 19 października 2011, 22:38

Czy każda absolutnie każda modelka musi się rozebrać ???? Co to wogóle za pomysł z tymi sesjami rozbieranymi? Zmuszanie dziewczyn do rozbierania się pod presją opuszczenia programu? Żenujące. Jeśli modelce z jakichś powodów nie pasuje dana praca, charakter pracy,projektant etc. to jej nie bierze i bierze udział w innej sesji…… ZENUJĄCE

~Maja | 19 października 2011, 22:37

Wyrzucili dziewczynę, za to że miała charakter i nie dała się złamać. No ale cóż, takie reguły programu – nie dasz sobą manipulować – wylatujesz.

~Ina | 19 października 2011, 22:36


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu: 3 (dodaj własny »):
  1. beata pisze:

    I dobrze zrobiła. Nawet kandydatka na modelkę nie musi się na wszystko godzić, a szanowni jurorzy powinni to raczej uszanować i nagrodzić za silny charakter, a nie wyrzucać z programu. A dziewczyna i tak zrobi karierę, bo jest bardzo wyrazista.

  2. Ola pisze:

    Szkoda, że odpadłaś ty, a nie Ania której nie znoszę! Jest taka naiwna! Kolejna Papierska nam rośnie. Dzięki temu, że wciąż ryczy zajdzie daleko. Ty jednak jesteś lepsza!

  3. Grzesiek pisze:

    Magda brawo pokazałaś że masz charakter że nie bd świecić cyckami i dupą przez bandą kretynów i tak Cie czeka sława i to wielka i kariera i pokazałaś wielu młodym dziewczyną że nie gołe piersi tylko to co sobą reprezentujesz się liczy z tą chwilą gorąco będę śledził twoją karierę i powodzenia ci życzę :) i możesz być dumna z tego co zrobiłaś jako jedyna :) gratuluję wyczucia honoru i taktu pozdrawiam :)

Dodaj komentarz