Na świecie coraz głośniej o Magdzie Roman

17 października 2011r. | Drukuj

Do agencji D’Vision zgłosiła się redakcja magazynu modowego Muse zainteresowana sesją z Magdą Roman. Na lęborczankę  czeka prawdziwa przygoda z modelingiem – mówią eksperci programu Top Model. Hiszpanie już potwierdzili kontrakt.

fot. TVN/Top Model

– Już trzy agencje ze świata chcą z nią współpracować, a współpraca z jedną – hiszpańską – została już potwierdzona – mówi Lucyna Szymańska, właścicielki agencji D’Vision, pod której skrzydłami rozwijają się uczestniczki programu „Top Model”.  – Okazuje się, że marzenia Magdy Roman o podróżach i międzynarodowej karierze spełnią się szybciej, niż podejrzewała. W sprawie Magdy telefon od rana nie przestaje dzwonić! – mówią pracownicy warszawskiej agencji.

Na castingu Magda z Lęborka zachwyciła niezwykłą urodą – jurorzy stwierdzili, że ma ona twarz stworzoną do fotografowania. Karolina Korwin Piotrowska nazwała ją polską Daryl Hannah! Na Mazurach pokazała na co ją stać – świetnie pozowała, a jej skandynawska uroda przypadła do gustu Agacie Pospieszyńskiej, która była autorką sesji „Rusałki”. Podczas sesji na wysokości stu metrów udowodniła, że ma nie tylko wyjątkową urodę, ale również twardy charakter. Pokonała paraliżujący lęk i zrobiła świetne zdjęcie!

Magda Roman ma 21 lat, 178 cm wzrostu, waży 63 kg – sporo za dużo, jak twierdzą jurorzy. Jej wymiary to: 78 – 67 – 96 cm. Magda przyznaje, że po programie oczekuje zaistnienia w świecie mody. Chciałaby chodzić po wybiegach i mieć sesje zdjęciowe dla popularnych czasopism, ale ma też inne plany na życie. – Prócz modelingu interesuję się kuchnią. Lubię szperać w sieci i szukać nowych przepisów. Moją specjalnością jest ciasto francuskie nadziewane warzywami oraz chińszczyzna. Lubię słuchać muzyki: chillout, house, drum&bass – powiedziała Magda w wywiadzie dla TVN. – W wolnym czasie dużo przebywam na świeżym powietrzu, jeżdżę na rowerze oraz pochłaniam książki. Bardzo chciałabym podróżować po świecie i poznawać kultury innych narodów. Możliwe, że po programie będę miała taką możliwość – mówi tajemniczo. Na razie Magda zrzuca wagę – ćwiczy i utrzymuje dietę. Nie je po godz. 18 i ogranicza węglowodany, a przy tym dużo chodzi. Kolejny odcinek Top Model w TVN w środę. Trzymamy kciuki!


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema
Gmina Potęgowo nagrodzona Bursztynem Polskiej Energetyki
Rok Lecha Bądkowskiego. Można przekazać 1 proc. z podatku na rzecz budowy pomnika
Paczka Wsparcia dla 30 rodzin uczniów SP nr 58 w Gdańsku
Florian Ceynowa – „budziciel” Kaszubów
Stan epidemii w Polsce. Lekcje odwołane do Wielkanocy, co jeszcze się zmieni?
„Czas na podwyżki i to znaczące!” – rozmowa z prof. Romanem Drozdem
LĘBORK STOLICĄ KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK

Najnowsze komentarze