Golden Life unplugged w Rumi

17 października 2011r. | Drukuj

Dom Kultury SM „Janowo” i miasto Rumia zapraszają na koncert Golden Life na żywo przy akompaniamencie wyłącznie instrumentów akustycznych.

mat. prasowe

23 października (niedziela) o godzinie 18:00 zaśpiewa na żywo grupa Golden Life bez wsparcia elektronicznych instrumentów. Zespół założony został w Gdańsku w 1988 roku. Najbardziej znane utwory grupy to między innymi: „24.11.94”, „Wszystko to co mam”, „Oprócz błękitnego nieba”, „Dobra dobra”. „24.11.94” oraz „Wszystko to co mam” znalazły się na pierwszym miejscu Listy Przebojów Programu Trzeciego.  „Życie tak piękne choć kruche jest” jest fragmentem piosenki „24.11.94” zespołu Golden Life, która poświęcona jest ofiarom pożaru w hali Stoczni Gdańskiej 24 listopada 1994 roku.

Ostatnią płytę wydali 3 lata temu „Hello Hello”, utwory na niej, to refleksje dojrzałych muzyków o życiu w czasach „korporacji”- w czasach pośpiechu, braku zrozumienia, pustych bibliotek. „Hello Hello” to rock & rollowy Golden Life sprzed lat, jednak w nieco łagodniejszej, spokojniejszej i dojrzalszej wersji. Zespół jest zaliczany do kręgu Gdańskiej Sceny Alternatywnej.

Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę w DK SM Janowo (Rumia, ul. Pomorska 11). Początek o godz. 18. Wstęp jest wolny.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaWejherowo
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. kashq pisze:

    A gdzie odbędzie się koncert?

Dodaj komentarz