Światowe agencje zainteresowane Magdą Roman

14 października 2011r. | Drukuj

Wystarczyło kilka godzin na portalu models.com, aby przed Magdą Roman z Lęborka otworzyły się drzwi światowej kariery. O uczestniczkę Top Model dopytują się światowe agencje, które chcą z nią współpracować.

W ostatnim odcinku Top Model dziewczyny obserwowane były przez znanego guru mody Wayne Sterlinga, który postanowił, że zdjęcia najlepszej z nich opublikowane zostanie na jego portalu models.com. A to już tylko krok do światowej kariery. Najlepszą z uczestniczek okazała się Magda Roman z Lęborka, której zdjęcie jeszcze tego samego wieczoru zawisło na popularnym portalu.

fot. tvn.pl

Zmagania na wysokości opłaciły się. Wystarczyło kilkanaście godzina aby modelkę z Lęborka dostrzegły światowe agencje. Jak informuje oficjalny portal programu Top Model Magdą zainteresowane są trzy znane agencje, w współpraca z jedna z nich jest już potwierdzona. Sesją z Magdą zainteresowana jest także redakcja magazynu modowego Muse. Trzymamy kciuki za dalszą karierę lęborczanki!


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz