Sfotografuj gdyński trolejbus – konkurs

13 października 2011r. | Drukuj

Gmina Miasta Gdyni zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Moje trolejbusy, moje miasto”. Zwycięzca, który prześle najlepsze zdjęcie nawiązujące do gdyńskich trolejbusów, w nagrodę pojedzie w grudniu do Salzburga.

fot. Michał Marszandt

Fotografie należy do 20 października przesyłać drogą elektroniczną na e-mail: [email protected] , wpisując w temacie „FOTO – Konkurs TROLLEY”. W mailu zgłoszeniowym prosimy podać imię, nazwisko i telefon kontaktowy.

Dla zwycięzcy konkursu czeka nagroda w postaci wyjazdu do Salzburga w dniach 5-7 grudnia 2011 r. Autorzy fotografii, które zajęły II i III miejsce, otrzymają bilet 30-dniowy ważny na wszystkie linie komunikacji miejskiej (do wykorzystania do końca roku 2011).

Najlepsze fotografie wybierze jury w składzie: Marek Stępa – Wiceprezydent Miasta Gdyni, Wanda Strzyżewska – Wydział Inwestycji UM Gdyni, Alicja Pawłowska – Biuro Inżynierii Transportu UM Gdyni.

Lista laureatów oraz fotografie zostaną zamieszczone na stronie miejskiego portalu internetowego: www.gdynia.pl 24 października (poniedziałek).

Celem konkursu jest promocja trolejbusów jako najczystszych i najbardziej ekonomicznych środków transportu oraz zachęcenie mieszkańców do korzystania z usług gdyńskiej komunikacji trolejbusowej.

Organizatorem konkursu jest Gmina Miasta Gdyni. Konkurs realizowany jest w ramach projektu unijnego TROLLEY Promoting Electric Public Transport, dofinansowanego z programu dla Europy Środkowej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Nagrody współfinansuje Przedsiębiorstwo Komunikacji Trolejbusowej w Gdyni Sp. z o.o.


Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze