Kasia Tusk pozazdrościła bratu. Będzie dziennikarką

12 października 2011r. | Drukuj

Córka premiera o modzie i jej trendach pisać będzie nie tylko na swoim blogu, ale i na papierze. Została współpracownikiem dwutygodnika Flesz, gdzie będą ukazywać się jej artykuły.

źródło: FLESZ

Kasia Tusk od dłuższego czasu prowadzi często odwiedzanego przez internautów bloga makelifeeasier.pl, gdzie udziela rad odnośnie stylu ubierania się. Teraz o najgorętszych trendach sezonu Kasia dzielić się będzie z czytelnikami na łamach dwutygodnika Flesz. Pasja pisania bloga o modzie dała szanse zarobkowego jej kontynuowania w papierowym wydaniu.

Nowy dwutygodnik zadebiutował w poniedziałek 10 października bieżącego roku. Pierwszy numer pisma ukazał się w nakładzie 600 tys. egzemplarzy.Wydawca spodziewa się sprzedaży ”Flesza” na poziomie powyżej 200 tys. egzemplarzy. Obserwując wyniki oglądalności bloga makelifeeasier, to praca Kasi Tusk w gazecie może przyczynić się do wyniku sprzedaży dwutygodnika. Kasia pisać będzie felietony w dziale Moje Trendy i podpowiadać czytelniczkom co nosić, żeby dobrze wyglądać i przy tym nie wydać dużo pieniędzy.


Opublikowano w: TrójmiastoWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz