W Łebie szaleją na falach. Zobacz na żywo!

12 października 2011r. | Drukuj

Od rana na plaży w Łebie trwają zawody Diss Wave. To ekstremalna forma windsurfingu, w której zapaleńcy walczą z wysokimi falami i dokonują niesamowitych ewolucji. Transmisję na żywo można oglądać w Internecie.

Zmagania zawodników zobaczymy w czasie rzeczywistym, dzięki naszej kamerze na plaży >>

fot. sxc.hu

– Czekaliśmy na solidną prognozę i wygląda na to, że zostanie nam to wynagrodzone. Mocny północno zachodni wiatr zwiastuje super warunki do skoków – cieszą się organizatorzy zawodów.

DISS WAVE jest ekstremalną i wyczynową formą windsurfingu. Miłośnicy tej dyscypliny organizują zawody bardzo spontanicznie, nawet z dnia na dzień wtedy, gdy są dla nich najbardziej odpowiednie prognozy pogody, czyli nawet sztormowe. Mocny północno zachodni wiatr zwiastuje super warunki do skoków. Forma zawodów to pojedyncza eliminacja wave w której oceniane będą ewolucje jak i jazda na fali. W tym roku podobne zawody odbyły się w sierpniu.


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz