Uwaga! Bezczelni złodzieje kradną „na śpiocha”

11 października 2011r. | Drukuj

W Trójmieście doszło do zuchwałego włamania do budynku jednorodzinnego. Właściciel posesji smacznie spał, gdy nieznani mężczyźni weszli do jego mieszkania i zaczęli przeszukiwać przedpokój, kuchnię, pokoje i inne części mieszkania. 

fot. sxc.hu

Na szczęście fakt włamania zauważył jeden z członków rodziny mieszkający w pobliżu, który natychmiast poinformował o tym Dyżurnego Komisariatu Policji Gdynia Chylonia. Na miejsce zdarzenia niezwłocznie zostali skierowani policjanci z Chyloni, którzy udaremnili zuchwałą próbę kradzieży mienia. Policjanci zabezpieczyli szereg śladów kryminalistycznych w tym odciski palców i łom, przy pomocy, którego złodzieje, wyważyli okno i dostali się do środka budynku.

Wczoraj niedoszli złodzieje dostali areszt na okres 3 miesięcy. Sprawcom za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: GdyniaTrójmiastoWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz