Szwedzka sieć sklepów już niedługo w Polsce

11 października 2011r. | Drukuj

Konkurencja dla Leroy Merlin i Castoramy? Już w listopadzie szwedzka sieć sklepów z kategorii ogród i dom wejdzie na polski rynek. Obok francuskiej i angielskiej jakości usług pojawi się skandynawska.

Jula – bo o niej mowa, to sieć multimarketów oferująca artykuły dla majsterkowiczów i profesjonalistów. Aktualnie Jula posiada 32 sklepy w Szwecji oraz 12 w Norwegii. Pierwsze dwa sklepy zostaną otwarte w Polsce w listopadzie bieżącego roku. Na lokalizację Szwedzi wybrali Warszawę, jednak nie dalej jak w przyszłym roku kolejne otwarcia sklepów Jula będą we Wrocławiu, Gdańsku i Łodzi. W Trójmieście sklep zlokalizowany będzie przy ul. Grunwaldzkiej 270 w sąsiedztwie Media Markt i Castoramy.

fot. JULA

– Wybór następnego kraju do ekspansji sieci Jula poprzedziły analizy kilku europejskich rynków – mówi Per-Eric Frost, prezes Jula Poland. Dostrzegamy w Polsce ogromny potencjał dla naszej firmy. Polska gospodarka szybko się rozwija i wierzymy, że nasze koncepcje staną się atrakcyjne dla polskiego konsumenta – dodaje prezes. W asortymencie sklepu wielkopowierzchniowego są  produkty do wyposażenia domu, ogrodu czy garażu, artykuły biurowe i sportowe, szeroki wybór odzieży roboczej oraz sprzęt elektroniczny oraz małe AGD. – Polska to dla nas rynek z ogromnym potencjałem. Nie tylko ze względu na geograficzną bliskość ze Szwecją, ale fakt, że Jula nie ma tu bezpośredniej konkurencji. U nas klienci znajdą niespotykaną dotąd wygodę zakupów i różnorodność asortymentu – tłumaczy JULA Country Manager  Daniel Adamiuk.


Opublikowano w: TrójmiastoWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz