Kaszubski Rajd „Z kompasem”

10 października 2011r. | Drukuj

Już w najbliższy weekend wystartuje w Łęczycach koło Lęborka Kaszubski Rajd na orientację „Z kompasem”. Organizatorzy zapraszają do udziału miłośników biegania, marszu oraz jazdy na rowerze!

mat. prasowe

Bazą rajdu będzie miejscowa szkoła. Uczestnicy mają do wyboru trzy trasy – dwie piesze o długości pół i półtora maratonu (ok. 20 i ponad 60 km) i jedną rowerową o długości 3 maratonów (około 125 km) z możliwością skrócenia dystansu do 2 maratonów dla zawodników „którzy stracą moc” w czasie jazdy.

Na każdego czeka moc atrakcji w bazie. Firma eventowa IKA przygotowała nietypowe pojazdy, z których uczestnicy Rajdu Kaszubskiego będą mogli korzystać przed wyruszeniem na trasy.

– Zapraszamy nie tylko weteranów podobnych imprez, ale także wszystkich, którzy chętnie biegają czy jeżdżą na rowerze. Kaszuby to idealne miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku – mówią organizatorzy.

Każda osoba startująca w rajdzie otrzyma mapę, numer startowy, kartę startową oraz lokum w bazie. Ponadto każdy z zawodników dotrze do ogniska, gdzie będzie przygotowane smaczne jedzenie, ciepłe napoje oraz gitara i śpiew.

A potem powrót do Łęczyc i atrakcyjne nagrody, które czekają nie tylko na zwycięzców rajdu. Na długiej liście nagród znajdują się m.in. bony o wartości 200 zł na zakupy w sklepach BERGSON, wejściówki na kurs tańca  czy kurs wspinaczkowy, odzież sportowa, książki turystyczne.

– Zapisanych na Rajd Kaszubski jest już ponad 70 osób, czekamy na kolejne zgłoszenia. Nikt, kto przyjedzie w weekend do Łęczyc nie będzie zawiedziony. – zachęcają organizatorzy.

Patronat nad rajdem objęła Gazeta Kaszubska.

mat. prasowe


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: redakcja@gazetakaszubska.pl

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Uroczysta gala podsumowująca 3. Międzyszkolny Konkurs ,,MŁODZI DLA DEMOKRACJI’’
LCK Fregata zaprasza na Danfoss Kino Letnie w Lęborku
Laureat tegorocznego „Fryderyka” zagra w Lęborku
Historia nad Słupią, czyli V Słupski Festiwal Historyczny
Wójt Potęgowa wiceprezesem ogólnopolskiego stowarzyszenia samorządowców
Kaszubska Gala Kulinarna-poznaj kaszubskie potrawy
Wolontariusze z żonkilami wyruszą po datki dla lęborskiego hospicjum
Pomorskie Pola Nadziei już w weekend

Najnowsze komentarze