Szokująca zbrodnia w zakładzie karnym

09 października 2011r. | Drukuj

Dyrektor Zakładu Karnego w Sztumie ppłk Andrzej G. zabił w niedzielę rano jednego z więźniów. W sztumskim ZK  ogłoszono alarm w obawie przed buntem osadzonych.

fot. gk

Dyrektor wizytował zakład karny około godziny 11. Jak się okazało, miał przy sobie nóż. W pewnym momencie wszedł do celi  więźnia i zadał mu cztery ciosy nożem w okolicach szyi. Nie wiadomo, jakie były motywy zabójstwa. Nieoficjalnie mówi się, że więzień mógł zlecić jakieś działania przeciwko rodzinie dyrektora. W sztumskim więzieniu pracowali w niedzielę prokuratorzy z Prokuratury Rejonowej w Kwidzynie. Wiadomo, że dyrektor ZK ppłk Andrzej G. został zatrzymany tuż po zabójstwie. Dyrektor pracował przed laty w sztumskim Zakładzie karnym jako psycholog, potem został przeniesiony do Elbląga. Od sześciu lat kierował sztumskim więzieniem.  Rzadko pokazywał się w mediach.


Opublikowano w: PublicystykaWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz